slika
1 od 1

Poterban pomoćni radnik u kuhinji i prodavac (M/Ž): Zemun

Posao

Beograd | Zemun
1.098
13
pre 12 dana
Zlatna koka 9 online
Član od 06.05.2021.

Poterban pomoćni radnik u kuhinji i prodavac(Zemun - Altina)

1. POMOĆNI RADNIK U KUHINJI (M/Ž)

Opis posla:

  • Priprema i podrška u kuhinji
  • Rad u malom, ali efikasnom timu
  • Održavanje higijene radnog prostora

2. PRODAVAC (M/Ž)

Opis posla:

  • Serviranje i prodaja hrane
  • Jednostavna zaduženja u kantini
  • Timski rad sa kolegama

Uslovi:

  • Odgovornost i posvećenost radu
  • Timski duh i spremnost na saradnju
  • Iskustvo nije neophodno, ali je prednost

Mesto Rada: Zemun-Altina

Zainteresovani kandidati mogu kontaktirati telefonom na broj: 0601985143.

Radno Vreme i Uslovi:

  • Fleksibilno radno vreme
  • Puno radno vreme
  • Dinamičan i prijatan radni ambijent

Nudimo vam priliku za rad u ugodnom okruženju, sa mogućnostima za napredovanje. Pridružite nam se i budite deo tima koji stvara ukusna jela i pruža kvalitetnu uslugu našim gostima.

ID Oglasa: #161858322
PredlogProblemKontakt