slika
1 od 1

Vatrogasac na objektu

Posao

Beograd
200
1
pre 12 dana
Marera Property Management
Član od 02.08.2023.
Svi oglasi

Kompanija Marera Guard je deo Marera Property Management grupacije, koja pruža integrisana facility menadžment rešenja za moderne i funkcionalne objekte u komercijalnom, industrijskom i javnom sektoru.

Širimo naš tim i u potrazi smo za novim članom na poziciji:

Beograd (Padinska Skela)

Opis posla:

·         Pravovremeno reagovanje na požarne alarme i incidente

·         Održavanje i provera vatrogasne opreme i sistema

·         Učestvovanje u redovnim treninzima i obukama

·         Pružanje prve pomoći zaposlenima u slučaju potrebe

·         Sprovođenje preventivnih mera radi smanjenja rizika od požara i drugih nezgoda

·         Koordinacija sa internim timovima kako bi se osigurala brza i efikasna reakcija u slučaju vanrednih situacija

Profil kandidata:

·         Minimum III stepen stručne spreme

·         Neophodno prethodno radno iskustvo na istim/sličnim poslovima

·         Obavezno posedovanje PPZ sertifikata

·         Odgovorni i timski orjentisani

Uslovi koje nudimo:

·         Rad u korporativnom i dinamičnom okruženju koje se brzo razvija

·         Stalno usavršavanje

·         Mogućnost za lični i profesionalni razvoj

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

ID Oglasa: #166215404
PredlogProblemKontakt